Jak tofun-guje

Nízkoenergetické a energeticky pasivní domy jsou zatím nejmodernější standard vysokého komfortu bydlení a užívání staveb vůbec. Je to také velmi šetrný způsob výstavby a bydlení k přírodnímu prostředí.

Takto komfortní způsob života je skutečně možný v nízkoenergetickém nebo pasivním domě, který lze postavit za téměř stejné náklady jako běžnou novostavbu, ale na rozdíl od běžných staveb můžete uspořit až 90 % (u EPD) nákladů na vytápění.

Princip je naprosto jednoduchý. Nevyužívá žádné technicky náročné nebo nákladné zařízení a na uživatele neklade vyšší požadavky na obsluhu.

Tepelná ztráta u EPD je tak nízká, že nepotřebujete běžný systém vytápění. Tepelné zisky od slunce, lidí a elektrických spotřebičů Vám pohodlně vytopí celý dům po většinu roku.

Je to opravdu možné. Podívejte se jak a za jakou cenu!

Zajištujeme: financování koupě pozemku a výstavby / poradenství při koupi pozemku / odborné konzultace / studii projektu - domu / energetický audit / projektovou dokumentaci / vyřízení stavebního územního rozhodnutí a stavebního povolení / prováděcí projektovou dokumentaci / odborné a kvalitní provedení stavby na klíč / odborná měření a testy / kolaudační řízení

zeptejte se nás...